Придбання для відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, реабілітаційного обладнання, для проведення занять з фізичної реабілітації
Придбання для відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, реабілітаційного обладнання, для проведення занять з фізичної реабілітації
В рамках проекту, реалізація якого відбувається за рахунок коштів Білокуракинської селищної ради отримано обладнання для Відділення комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. Всього на суму 100000 грн. Це реабілітаційні бруси, кабіна для кінезотерапії, крісло для реабілітації та тренажер універсальний для розвитку мілкої моторики рук. Все це обладнання необхідне для надання якісних послуг з фізичної реабілітації. Переможець проекту Старченко Альона, голова ГО Білокуракинська районна організація людей з інвалідністю "Святителя Луки".
Кінезотерапія для реабілітації дітей.
Реабілітаційні заняття на сучасному обладнанні мають велике значення для адаптації дітей з неврологічними порушеннями, при ДЦП, при м'язовій дистрофії, синдром Дауна, та інш.
Підвісна терапія сприяє зміцненню м'язів та є ефективною в тих випадках коли дитина не може пересуватись самостійно. Виконання вправ в універсальній реабілітаційній кабіні тонізує м'язи, усуває страх падіння, відновлює координацію рухів, надає міцності м’язам.
Кінезотерапія – новітня методика лікування і реабілітації, це напрямок фізичної терапії, який полягає у виконанні активних і пасивних рухів і вправ з лікувальної фізкультури та гімнастики. Основний інструмент при кінезотерапії – це рух, що виконується пацієнтом, без неприємних відчуттів. Індивідуальний підбір вправ, та контроль їх виконання, систематичність - запорука успіху. Варто звернути увагу, що навантаження збільшується поступово з часом, і тільки згідно розробленої програми фахівця з фізичної реабілітації для кожної дитини індивідуально.
Вправи кінезотерапії поділяється на активні і пасивні. До активних відносять - активне виконання пацієнтом рекомендованих вправ самостійно. Пасивна кінезотерапія передбачає здійснення рухів тіла пацієнта реабілітологом, або ж за допомогою підвісної системи. Так процедура забезпечує пацієнту розслаблення тіла, його розвантаження, а також :
1. покращення кровообігу;
2. врегулювання серцебиття;
3. розширення амплітуди рухів суглобів;
4. зняття неприємних відчуттів при рухах.
Для підвісної кінезотерапії використовують підвісні системи, які можна застосовувати, як на все тіло, так і на окремі групи м'язів.