Відсьогодні на платформі е-Ветеран можна подати заяву до фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб
Нова цифрова послуга спростить процес отримання необхідної допомоги, заходів з підтримки та покращить комунікацію між ветеранами, демобілізованими особами та фахівцями із супроводу.
«Наразі до роботи приступили 559 фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб у всіх регіонах країни. З наступного року кількість фахівців збільшиться. Для ефективної роботи фахівців із супроводу було розроблено онлайн заяву щодо отримання заходів з підтримки, яку заповнює ветеран війни або інша особа, яка має право на послугу. Створено електронний кабінет фахівця для опрацювання таких заяв та надання заходів з підтримки. Мінветеранів поступово цифровізує послуги та сервіси для ветеранів не тільки на національному рівні, а й на рівні областей, районів та громад», – зазначила Наталія Калмикова.
Подати заяву на отримання заходів з підтримки можуть:
🔸ветерани війни;
🔸демобілізовані особи;
🔸члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
🔸члени сім’ї загиблого (померлого) Захисника і загиблої (померлої) Захисниці України;
🔸постраждалі учасники Революції Гідності, члени їхньої сім’ї;
🔸особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
🔸члени сімʼї осіб, які зникли безвісти за особливих обставин під час проходження військової служби (в тому числі члени сімей полонених).
Після подачі заяви фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб звʼяжеться із заявником та забезпечить інформаційний супровід і підтримку, проконсультує щодо отримання статусів, пільг, послуг, проходження реабілітації, працевлаштування, започаткування власної справи тощо.