14:01 22.11.2019
Новини
День пам'яті жертв Голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. У ХХ сторіччі українці пережили три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років, визаний в усьому світі Геноцидом українського народу. Голодомор — це страшна частина родинної історії майже кожного українця. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей: зникали не лише сім’ї, а й цілі села. Тільки голод 1932-1933 років забрав життя понад 7 000 000 людей – наших співвітчизників. Напередодні скорботної дати в КЗ «Краєзнавчий музей» проведена година спілкування «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни», присутні запалили свічку пам’яті та вшанували хвилиною мовчання всіх убієнних Голодом в Україні.
«Україна – територія гідності та свободи»
21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи. Свято приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Указ про святкування Дня Гідності та Свободи був підписаний президентом України Петром Порошенком 13 листопада 2014 року. Згідно з указом, свято встановлено "з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору..."16:04 21.11.2019
Мітинг біля пам'ятника Т. Шевченку до Дня Гідності та Свободи
11:40 21.11.2019
Святковий концерт до Дня сільського господарства
13:13 15.11.2019
Ця подія символічно співпала із Днем сільськогосподарника, який сьогодні святкують мешканці ОТГ, і це не дарма - реалізація нагального проєкту означає виконання Цілі 2.А, що пов'язана з підвищенням обізнаності в сфері СОК, його створення, переваг та шляхів реалізації????
За результатами активностей, проведених за три місяці виконання проєкту "Створення місцевих кооперативів в Біокуракинській ОТГ", було :
?1. об'єднано бджолярів
?2. юридично засвідчено кооператив
?3. створено мету і бізнес-план
?4. отримано свідоцтво з неприбутковості
?5. передано на баланс кооперативу тематичне обладнання
На свято також завітав наш партнер, представник ПРООН - Дмитро Курочка, спеціаліст з територіального об'єднання Програми ООН з відновлення та розбудови миру????
Від АРР, кооператив отримав ще й солодкий презент - медовий торт, що отримав логотип проєкту ??
На урочистому заході, від наших партнерів за проєктом - Білокуракинської РДА та Білокуракинської ОТГ, було вручено подяки Дмитру Курочці та команді АРР Східного Донбасу.
Ще один проєкт #АРРСхідногоДонбасу має успішне закінчення????
Проєкт "Створення місцевих кооперативів в Біокуракинській ОТГ" реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом "Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку" в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
09:06 15.11.2019
Наш бджолярський кооператив "Білмед Агро" отримав обладнання!
Голова кооперативу, Віктор Хрипун, мав серйозне завдання - перевірити обладнання та затвердити його отримання. Залишився останній етап. Який? Спостерігайте за нашими новинами???? Нагадаємо, що це кооператив, який був створений в рамках проєкту “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ”, щореалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом “Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку” в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру. ????Проєкт реалізовується ГО “АРР Східного Донбасу” в партнерстві з Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА. Ця публікація була підготовлена в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Європейського Союзу. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.09:04 05.11.2019
З Днем працівника соціальної сфери
14:04 01.11.2019
Перший бджолярський кооператив в Білокуракинській ОТГ - створено
Мету за проєктом “Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ” офіційно виконано! Це означає, що знання, які були викладені на тренінгах учасникам, мають результат. Щиро радіємо з нашими партнерами Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА???? Нагадаємо, що цей поєкт реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом “Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку” в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.09:01 01.11.2019